Leidsin juhuse tahtel Töötukassa koolitajate nimekirjast Ideeprojektid Grupp OÜ ehk Ambrella konsultatsioonid ja lähemalt kodulehekülge uudistades olin positiivselt meelestatud. Nüüdseks kaks koolitust läbitud ja eduka äriplaaniga! Samuti hindasin kõrgelt koostööd Emeriga, kes mõtles nö. “kastist välja” ja tema kogemustepagas ei jäta kedagi külmaks.

Kristi RimmJenny Kopp Films OĂś juhatuse liige

Koolitus oli väga põnev ja kasulik, koolitaja kasutas väga palju elust enesest näiteid ja kordagi ei olnud tunnet, et koolituse sisu oleks olnud “kuiv” või liialt teoreetiline. Koolitaja andis ka põhjalikku ja konstruktiivset tagasisidet äriplaanidele.

Evelyettevõtluskoolitusel osaleja

Üldiselt jäin koolituse ja lektoriga väga rahule. Esialgsed ootused olid kõvasti madalamad, kuid sain meeldiva üllatuse osaliseks ja olen rahul, et sattusin just sellele koolitusele. Väga mõnus lahtine vestlus, kus saavad kõik oma arvamust avaldada ja selle käigus õppida teiste kogemustest ja ideedest.

Reio Härmettevõtluskoolitusel osaleja

Ootused olid enne koolitust üsna madalad. Olen varem mitmel ettevõtluse koolitusel osalenud ja kõigis on räägitud ainult kuivast teooriast. Kuid see koolitus ületas minu ootusi mitmekordselt! Lõpuks leidsin koolituse millest oli mulle ka abi oma elu üles ehitamiseks.

Liisi Kahuettevõtluskoolitusel osaleja

Huvitav oli eneseanalĂĽĂĽs – kas sobin ettevõtjaks, teenus ja riskid. Meeldisid lood elust enesest. Mulle meeldib, kui koolitaja on oma logoga kiirköitja, hea leida vajadusel vajalikud materjalid.

Laine Fagerströmettevõtluskoolitusel osaleja

Läbiv diskussioon oli hea ja oluline. Alati on praktilised kaasuste käsitlused miski, mida võiks lõputult käsitleda ja läbi arutatada/mängida.

Tarvo Kärgenberg1KPD Consult OÜ juhatuse liige. Projektide koolitusel osaleja

Ma ei ole isiklikult mitte kunagi kohtunud, kuid võin öelda, et reageeritakse päringule põhjalikult ja kiiresti. Tänu neile sai selgeks miks meie ettevõttel alati positiivse tulemuse saamisest ĂĽks punkt puudu jääb…

Hirvo Rannupõllumajandusettevõtja

Korduv koostöö on olnud mitmete teiste sama teenust pakkuvate ettevõttete koostööst parim! Projektide koostamisel on info korralikult läbi töötatud. Ollakse abiks ja toeks ka hilisemates dokumentide esitamises ning saab nõu ka teistes erialastes küsimustes. Ajaliselt kiire ning tullakse ka vastu töövälistel aegadel! Kindlasti soovitan ka teistele!

Timo PeltPeltoc OĂś juhatuse liige

Ei ole lihtsalt projektikirjutajad, vaid aitavad ka kaasa mõelda ja pakkuda omapoolseid lahendusi. Koostöö toimis väga hästi ja olen väga rahul pakutava teenusega.

Mikk Kreevanpüsiklient, ettevõtja

Paindlik, korrektne, kiire!

Leo KüttRäpina loomemaja juhataja