Mingisugust väsimuse või tülpimuse tunnet ei tulnud. Huvi püsis esimesest päevast kuni viimaseni kõrgel. Väga inforikas koolitus. Täielikult täitis minu eesmärke. Aitab vältida “pimesi sukeldumise” efekti ärimaailma.

Marko Toomiste8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

On väga hea, et saime nn. tööriistad, mille abil äriplaani koostada ja seda ellu viia – kõik vastavad otsingumootorid, internetileheküljed jm infoallikad on kahtlemata väärtuslikud. Minu enda idee seisukohast lähtuvalt oli koolitus liiga EVATi-keskne. Aga see on pigem minu enda puudulik eeltöö kui objektiivne tagasiside koolituse ülesehitusele, sest enamike osalejate jaoks ongi selline ülesehitus ilmselt optimaalne.
Kokkuvõttes olen koolitusega igati rahul ja väga tänulik. Nagu viimasel koolituspäeval mainisin, siis eriti äge oli Emeri nakkav entusiasm, mis iga teema puhul ja igal koolituspäeval läbi kumas. On tore näha, kui inimesed hingega nii asja juures on.

Triin Remmelgas8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Kõige huvitavamad teemad olid turg, kliendid, teenused ja tooted. Kõige olulisemad aga ettevõtte juhtimine, äriühingu asutamine ja toimimine. Plaan B ja riskianalüüs.
Teooria jääb meelde läbi päriseluliste näidete, näiteid muidugi koolitusel ka oli, aga võibolla saaks veel rohkem olla erinevaid näiteid ja kõikidest teemadest.
Kujutan ette, et füüsilises klassiruumis toimuv koolitus oleks ehk rohkem arutlev, lektori ja õpilaste vahel rohkem dialoogi. Mina oleksin soovinud rohkem kaasa mõtleva panevaid küsimusi, teemaarutlusi ja ülesandeid. Näiteks koduseid ülesandeid, isegi kui endal veel ei ole äriideed, siis saaks ikkagi teemade ümber kujundada harjutusi, et saaks kasvõi näidis äriideega mängida ja teemasid läbi mõelda.

Mari Viiard8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Praktiline ja hariv koolitus, ületas ootusi. Kogu temaatika käsitlemine oli piisav alustavale ettevõtjale.

Rita Tamm8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Oli huvitav ja hästi korraldatud koolitus. Hea oli just see, et kuigi loengu ajal saab kodus olla, on loenguteks siiski kindel kellaaeg ette nähtud, mitte “vaadake ise seda salvestatud videot”. Hoiab kokku sõidukulude ja sõidu aja pealt, samas saab siiski jooksvalt kõiki küsimusi esitada ning samuti tekkisid mõnusad arutelud.
Kõige olulisemad olid kulude, riskide ja finantsanalüüsi osad, põhjalikum oleks võinud olla raamatupidamine.

Riine8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Oil hästi tore. Hea, hooliv õppejõud, kes tunneb teemat millest räägib. Kui keegi tuttavatest soovib sarnast koolitust, siis soovitan ambrella.ee
Minu jaoks oli hea näha, kus asuvad igasugused dokumentide põhjad. Teised teemad polnud minu jaoks uued.
Olulistemateks teemadeks “unit economy” ja “turundus”. Koolitusel võiks ehk rohkem süveneda meetrikutesse, et paremini hinnata äriideed varasemas etapis. Nii veebipõhiseid: COA, CPC, ROI, retention, jne

Stanislav Mitskevitšus8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Eriti meeldis viimane kokkuvõttev tund. Siis sai selgeks, et nii mõnigi asi on jäänud eelnevat kahe kõrva vahele mida ei pannud tähelegi.

Kadi Viies8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Suurepärane koolitaja ja vastutulelik, kes on nõus äriplaani üle vaatama ja kommenteerima ka mitmeid kuid hiljem pärast koolitust. 😊

Tarmo Viickberg8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Turundus oli hästi lahti selgitatud.

Siim Plado8+1 ettevõtluskoolituse osaleja

Üldplaanis sai koolitusega väga rahule jääda. Koolitaja on sõbralik ja räägib väga ilmekalt, mis teeb koolituse esitluse kaasahaaravaks.

Kalle Kivi8+1 ettevõtluskoolituse osaleja